Prosinec 2009

Miley Cyrus

31. prosince 2009 v 15:24 | DenulinsQwa♥ |  Nwm kam
No jelikož jsem si všimla že je to mezi Selenou a Miley nerozhodně tak jsem se rozhodla pro Miley pač Selena už tu fotky měla:

Miley Cyrus


Životopis

Miley Ray Cyrus, rodným jménem Destiny Hope Cyrus, je americká herečka, zpěvačka a textařka. Známá je především díky své roli Miley Stewart alias Hannah Montana v americkém televizním pořadu Hannah Montana, který vysílá televize Disney Channel.

Miley Cyrus se narodila v Nashville ve státě Tennessee a je dcerou Leticie Tish a country zpěváka Billyho Ray Cyruse. Má dva nevlastní bratry - Christophera Codyho a Trace Cyruse, dále má nevlastní sestru Brandi, mladšího bratra Braisona a mladší sestru Noah, která je také herečkou. Navštěvovala střední školu Heritage Middle School a byla zde roztleskávačkou. Vyrůstala na farmě svých rodičů kousek od Nashville.

O herectví se Miley Cyrus začala zajímat ve svých 9-ti letech, kdy se svojí rodinou dočasně bydleli v Torontu v Kanadě. Na televizních obrazovkách se poprvé objevila v televizním seriálu jejího otce zvaném "Doc", kde hrála dívku Kylie. V roce 2003 si zahrála v úspěšném filmu Big Fish (Velká Ryba) od Tima Burtona. Největší zlom její kariéry nastal, když vyhrála casting na hlavní postavu v sitcomu Hannah Montana. Podle viceprezidenta Disney Garyho Marshe, byla Miley Cyrus do role obsazena díky své energické povaze.

24. října 2006 vydalo Walt Disney Records první soundtrack k pořadu Hannah Montana. Tento soundtrack obsahoval 8 songů, které v pořadu zazpívala Miley Cyrus v roli Hannah Montany. 26. Června 2007, přesně 8 měsíců po vydání prvního soundtracku, vydává Miley Cyrus dvojalbum nazvané "Hannah Montana 2: Meet Miley Cyrus". První CD sloužilo jako soundtrack k seriálu Hannah Montana a druhé bylo jejím debutním sólovým albem. Sama si napsala 8 z 10 písniček na tomto albu. Song "See You Again" se stal její první písničkou, která se umístila v top 10 v hitparádě Billboard Hot 100.

O rok později vydává Miley Cyrus své druhé album Breakout. Tato deska je prvním albem Miley Cyrus, která nemá žádnou spojitost se sitcomem Hannah Montana. Singl "7 Things" se stal jejím nejúspěšnějším hitparádovým singlem, na který je Miley velice pyšná a sama si singl složila. Také song Fly on The Wall (Moucha na zdi) má Miley velice ráda.

18. Října 2007 se vydala na tour jako Hannah Montana. Tour odstartovala v St. Louis, Missouri a kvůli obrovskému zájmu byla prodloužena až do 31. Ledna 2008. Počet vystoupení tak dosáhl neuvěřitelného čísla 69. 14. Září 2008 vystoupila s několika ostatními umělci v Gibson Amphitheatre, Universal City, Kalifornie na benefičním koncertu, jehož výtěžek šel na výzkum rakoviny.

Podle časopisu Parade a US Weekly si Miley Cyrus vydělala v roce 2007 krásných 18,2 milionů.

V rozhovoru pro noviny USA Today uvedla, že víra v Boha je hlavní věc a že právě díky Bohu pracuje v Hollywoodu. V rozhovoru pro časopis Parade dodala, že se svojí rodinou chodí pravidelně do kostela.

V červnu 2009 se konečně u nás v kinech objeví film "Hannah Montana: The Movie". Miley bude muset udělat životní rozhodnutí a určitě se i zasmějete. Je to zas něco nového a v Americe to má veliký úspěch.

Miley byla už i v Bílém domě na přání Obamových dcer.

Miley trpí hypoglykémií (vážnou chorobou podobnou cukrovce), podobně jako Nick Jonas, ovšem ten má cukrovku.

Miley vydala v roce 2009 knihu "Miles to go", která pojednává o jejím životě na základní škole, o vztazích s rodinou, jak se dostala do role Hannah Montany a nejdůležitějších okamžicích jejího života.

V roce 2009 se Miley vydala na světové turné "Wonder tour", kde prezentuje mimo písniček z předchozích alb i písničky z jejího nového alba "Time of our lives"

♥!!!Polde mě je Miley normal osoba!!!♥


Něco pro vás

30. prosince 2009 v 13:39 | DenulinsQwa |  Nwm kam
Ahojky rozhodla jsem se, že založim anketu ve, které rozhodnete vy od koho tu bude další článek na téma
 • fotky
 • živoťák
 • videa
 • a co tvrdim o té osobnosti já
Takže hlasujte v anketě je tam:
 1. Selena
 2. Vanessa
 3. Ashley
 4. Miley
Rozhodněte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1. Selena
2. Vanessa
3. Ashley
4. MileyČekam na hlásky!!!!!!!

Co máš na srdci

30. prosince 2009 v 13:39 | DenulinsQwa♥ |  Chceš si vylejt zlost
Ahojky tady mě můžeš jen krityzovat nebo pokud máš něco na srdci a nechce se ti to sem psát tak emailem jo
Tak pište budu číst

Ano

30. prosince 2009 v 13:35 | DenulinsQwa
Chceš býžt Sb???????????????????????

Jestli chceš bejt Sb tak mi napiš:
 • Přezdívku
 • blog
 • A kolikrát tě musim navštěvovat

Ano/Ne

30. prosince 2009 v 13:33 | DenulinsQwa

Ahoj sem mi piš odpovedi jen pokud jsem ti na tvůj blog napsala otázky jestli nechceš bejt sb!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Fotešky-Selena

29. prosince 2009 v 16:03 | DenulinsQwa |  fotešky
Tentokrát tu budou fotešky Seleny:


Snad se vám líbí

Ahojik

29. prosince 2009 v 15:13 | DenulinsQwa |  vám
Ahojky lidišky určo me znáte pod jménem Vanisek-Kvasinka ale tato přezdívka už není a je new DenulinsQwa přesouvám kvůli znemám a tak tak si me změnte jestli už nechcete být múm sb tak mi to napište a já si vám smažu jo a ostatní bydou pořát jo tak co máte se fajn!!!!
New videoklipy co jsem objevila:
zatim miluju vás ♥♥♥♥♥♥♥